с. Неліпино. Неліпинський ДНЗ
Сторінка батьків

Вперше до садочка

 

Прихід у дитячій навчальний заклад – перший серйозний етап соціального життя дитини. Досі вона спілкувалась тільки з членами родини, приятелями, сусідами, або з тими, кого дорослі запрошували у дім. І – от багато незнайомих облич, нова обстановка… Поки дитина приглядається до нових товаришів, цікавиться новими іграшками побудьте неподалік. Якщо навіть дитина трохи поплаче без вас, вихователь зуміє утішити й забавити дитину.

Спершу залиште її в садку на кілька годин, потім - на півдня. Невдовзі все ввійде в належний ритм. Різноманітні іграшки, можливість гратися з іншими дітьми зацікавлюють малят і вони звикають до дитячого садочку. Найголовніше, щоб перші враження були позитивними. Розповідайте дитині якомога більше доброго про садок і активно привчайте до самообслуговування,але закласти їх пам'ять у сім'ї, як і навички гігієни.

Батьків часто турбує, як одягати дитину до дитсадка. Насамперед так, щоб їй було зручно. Одяг має бути міцним, не ускладнювати рухів дітей і таким, щоб малюк сам міг вільно роздягатись й одягатися. Безумовно, матері простіше самій одягти і роздягти дитину, але варто бути терпеливими – нехай учиться самостійно,сам дорослішає. Перетворіть цю "процедуру" на гру.

 

Шановні батьки!

Відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту" кожна дитина повинна обов'язково отримати дошкільну освіту. В цьому вам допоможе наш дошкільний навчальний заклад "Ждимир" с. Неліпино, що знаходиться за адресою: Свалявський р-н, с. Неліпино, вул.Головна 180.

 

Для сприяння здобуття дитиною дошкільної освіти в нашому закладі та покращення якості виховання та навчання дуже просимо Вас:

 

- дотримуватися режиму дня групи (приводити дитину до 8.00 – початку занять, вчасно забирати );

 

- сприяти навчально-виховному процесу, співпрацюючи з вихователем в наданні дитині знань, умінь та навичок;

 

- без поважних причин не пропускати ДНЗ, при відсутності дитини більш 3 днів приносити довідку від лікаря;

 

- в разі хвороби або будь-якої іншої причини відсутності дитини попереджати вихователя;

 

- супроводжувати дитину до дитячого садочка, особисто передавати її вихователю, не допускати самостійного приходу дитини до групи;

 

- вчасно, до 10 числа кожного місяця забезпечувати оплату за харчування дитини в установі