с. Неліпино. Неліпинський ДНЗ
Головна

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

 

Наш дошкільний заклад – маленька Країна Дитинства, звідки бере початок могутня ріка людського життя. Заклад розпочав свою роботу 21 грудня 2010 року .Сьогодні кожного дня 62 веселих, допитливих, життєрадісних малюків відчиняють двері нашого привітного дому, де турботою та піклуванням їх оточують наші талановиті, творчі, майстерні, люблячі працівники.

 

ДНЗ має гарну матеріально-технічну базу, в ньому створене належне розвивальне середовище. Сьогодні в дошкільному закладі функціонує 2 групи.

 

Педагогічний колектив працює над проблемною темою, яка є співзвучною напрямку роботи закладу, сучасним педагогічним ідеям «Гуманітарно-естетичний розвиток дітей дошкільного віку шляхом впровадження інтерактивних форм і методів навчання та виховання.»

 

У закладі створений психологічний комфорт для дітей, оптимальні умови для повноцінного розвитку їх особистості, творчого мислення, уяви, фантазії, пізнавальних здібностей. Створені освітньо-виховні осередки, що дають кожній дитині змогу знайти собі справу по душі, відповідно до своїх інтересів, уподобань, індивідуального розвитку. Малеча із задоволенням навчається граючись.

 

У нас працюють 4 педагоги: 3 вихователі, 1 музичний керівник. Педагоги в атмосфері доброзичливості, поваги до малят проводять з ними ігри-заняття з народознавства, ознайомлення з живописом, малювання, художньої літератури, музики і співів, навчаються танцям, вчаться лічити та читати, дають знання з валеології, екології, з протипожежної безпеки та правил дорожнього руху, правової освіти, вчать спілкуватися рідною мовою, налагоджувати стосунки з однолітками в колективі. Використовують в своїй роботі театралізовану діяльність, розвиваючі та творчі ігри, нові технології.

 

Кожного ранку наш дитячий садок гостинно розчиняє двері для вас, шановні батьки і любі діти! Сподіваємось, що спільними зусиллями, ми навчимо дітей життю у згоді і злагоді з істиною, добром, красою, совістю та любов’ю.